Vairas
Kavaliauskas
Važiuojame į Naujus su Grupe „Vairas“ir Laura Remeikiene

VairassuL 2023 1200x1200Prieš pasitinkant Naujuosius 2024 metus, Važiuojam su grupe „Vaira“ ir aksominio balso savininke Laura Remeikiene!!

Šis koncertas kuris įvyks gruodžio 29 d. Mažeikių kultūros centre nukels į gražiausius ir mieliausius metų prisiminimus ir tikrai išgirdus kiekvienos dainos pirmus akordus norėsis trypti ir dainuoti kartu su grupe "Vairu" ir Laura R.

Komedija „Dideli pinigai“

didpin01-25pngPREMJERA!

Kaip reaguotumėte, jei sutuoktinis, sūnus ar draugas jums pasakytų, kad ketina atsisakyti 162 milijonų eurų?

Ričardas (Mantas Vaitiekūnas) žaidžia loterijoje ir vieną dieną jam nusišypso sėkmė! Jis laimi šimtą šešiasdešimt du milijonus eurų. Ričardas džiaugiasi netikėta sėkme, tačiau ir išsigąsta būsimojo naujo gyvenimo…

Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausius žiemos vakarus praleisti drauge – įspūdinguose šventiniuose gyvo garso koncertuose

kavalMartynas Kavaliauskas – svaiginančio balso savininkas ir vienas talentingiausių šalies atlikėjų, nuolat stebinantis žiūrovus televizijos, muzikos ir teatro scenose, skelbia apie kasmetines savo gastroles po Lietuvos miestus. Šventinis koncertinis turas vyks: Gruodžio 16-ąją – Palangos koncertų salėje, Gruodžio 30-ąją – Klaipėdos koncertų salėje, Gruodžio 31-ąją – Mažeikių kultūros centre, Sausio 5-ąją – Kauno „Girstučio“ kultūros rūmuose, Sausio 6-ąją – Marijampolės kultūros centre.

Gruodžio filmai

dziunglesDžiunglių būrys 2 (dubliuotas)

Les As de la Jungle 2 (dubbed) (2023)

Žanras: Komedija, animacija, nuotykių

Sukurta: Prancūzija

Trukmė:1h 29 min

Cenzas:Įvairaus amžiaus žiūrovams

Šaunusis džiunglių būrys, vadovaujamas tigrinio pingvino Moriso, sugrįžta!

Naujas jų nuotykis prasideda linksmai ir spalvotai: džiunglėse ima sklisti anksčiau nematyta rožinės spalvos migla. Tačiau linksmumą greitai pakeičia nerimas: pasirodo, keistoji medžiaga, susilietusi su vandeniu, sprogsta! O vos po mėnesio džiunglėse prasidės lietaus sezonas – kitaip tariant, džiunglės bus tiesiog sunaikintos.

Bebaimis džiunglių būrys leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę aplink pasaulį. Jiems teks perplaukti vandenynus, perkopti kalnus ir pereiti dykumas, kad galų gale surastų išmintingąjį mokslininką irsužinotų, kaip sustabdyti artėjančią katastrofą.

Morisas, Batricija, Žilberas, Migelis ir kiti šauniojo būrio nariai pasiryžta padaryti viską, kad išgelbėtų gimtuosius namus.

Andriaus Mamontovo koncertinis turas „Vienas“ – mylimą atlikėją išvysime kitokiame amplua

mamaontovasBirželį praūžęs grandiozinis jubiliejinis Andriaus Mamontovo koncertas į Vilniaus Vingio parką sukvietė gausų būrį klausytojų. Kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru legendines dainas atlikęs tautiečių mylimas atlikėjas teigia, kad ši patirtis buvo lengva ir gera ir tiki, kad žmonių atmintyje šis neeilinis pasirodymas išliks ilgam.

Užklaustas, kaip jaučiasi prabėgus 40 metų scenoje, Andrius atvirauja, kad visi tie metai prabėgo labai greitai ir nepastebimai. Tačiau atsigręžus ir suskaičiavus visus išleistus albumus, surengtus koncertus ir aplankytas pasaulio šalis, prisiminti tikrai yra ką. Sakosi pasiilgstąs muzikos ir scenos, todėl klausytojų ilgai laukti nevers. Jau šį rudenį Andrių pamatysime kitokiame, šiek tiek neįprastame amplua.

Koncertas „Nuo Klasikos iki ABBA“

tigrisTrys scenos karalienės – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė – susibūrė į unikalų muzikos projektą „3 DIVOS“! Žiūrovų numylėtinės nutarė leistis į šventinį koncertinį turą ir aplankyti daugybę Lietuvos miestų.

Žavingosios atlikėjos paruošė išskirtinę koncertinę programą „Nuo Klasikos iki ABBA“, kurioje skambės daugybė pasaulinių hitų, o taip pat kultinės švedų grupės populiariausios dainos.

Aleksandro Novak darbų paroda

novakas

Paroda

                                                                                                                                                                                                                         

degtukai

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode