Vairas
Kavaliauskas
Raseinių rajone per gaisrą bute žuvo 11-kos metų berniukas

gaisRaseinių rajone per gaisrą bute žuvo 11-kos metų berniukas, dar vienas vaikas iš gaisro išsigelbėjo pats.

Kaip skelbė Bendrasis pagalbos centras, ketvirtadienio vakarą, 20.02 val., skubios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas, kad Paliepių seniūnijoje, Blinstrubiškių kaime, Žemaičių Plento gatvėje dega butas.

„Buvo gautas pranešimas, kad dega dviejų aukštų namas 13 butų, degimas pirmame aukšte. Informacija pasitvirtino. Lokalizavus gaisrą, grandis su kvėpavimo aparatais iš patalpos išnešė 11-kos metų berniuką. Vyko gaivinimas, atgaivinti nepavyko“, – BNS penktadienio rytą sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Giedrius Vaičiulis.

Pasak jo, iš degančio buto spėjo išeiti žuvusiojo berniuko brolis.

Kaip pranešė Policijos departamentas, per gaisrą žuvo berniukas, gimęs 2012 metais, bei išdegė butas.

Pareigūnai nutraukė neregistruotu automobiliu nelegalią produkciją vežusio vairuotojo kelionę

namineTelšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnams, nutarusiems patikrinti Telšių rajone, Kveilių kaime, prie vienos sodybos sustojusį „VW Multivan“ automobilį, kilo įtarimas, ar vairuotoja neveža nieko draudžiamo.

Kai 60-metis vairuotojas pakėlė bagažinės dangtį, tyrėjai nieko neleistino nepamatė, tik – netvarkingai numestą apklotą. Paaiškėjo, kad po juo slėpėsi nusikalstamas krovinys – trys plastikiniai kanistrai su skysčiu, skleidžiančiu naminės degtinės kvapą. Šalia jų buvo ir piltuvėliai, kurie palengvina skysčio pilstymą į kitus indus. Transporto priemonės salone rasta dar dviejuose maišuose paslėptų plastmasinių indų su tokiu pat skysčiu. Iš automobilio buvo iškrauta apie 109 litrus „naminukės“.

Kaune iš įmonės sukčiai apgaule pasisavino 312 tūkst. eurų

pinigai2Kaune iš įmonės sukčiai apgaule pasisavino per 312 tūkst. eurų.

Kaip informavo Policijos departamentas, trečiadienį, 9.27 val., Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo gautas pranešimas.

Juo pranešta, kad antradienį Kaune, iš įmonės banko sąskaitos, atlikus pavedimus, apgaulės būdu išviliota 312 tūkst. 322 eurai.

Per avariją Elektrėnų savivaldybėje nukentėjo penki žmonės

polic1111Per avariją Elektrėnų savivaldybėje nukentėjo penki žmonės – du vaikai ir trys suaugusieji.

Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienio vakarą, apie 17.14 val., kelio Kloniniai – Mijaugonys – Elekrėnai 0,18-ame kilometre, automobilis „Toyota“, vairuojamas 47 metų vyro, sukdamas į kairę nepraleido ir susidūrė su iš priešpriešos pagrindiniu keliu atvažiuojančiu automobiliu „Audi A4“.

Trečiadienį per eismo įvykius nukentėjo penki nepilnamečiai

policija21Trečiadienį Lietuvoje per eismo įvykius sužaloti penki nepilnamečiai, informavo Policijos departamentas.

Jo duomenimis, apie 7.25 val. Klaipėdos rajone, Sudmantų kaime, Palangos plente, automobilis „VW Passat“, nepasirinkęs saugaus važiavimo greičio, atsitrenkė į priešais jį važiavusį automobilį „VW Golf“. Per avariją sužeistas automobilio „VW Passat“ vairuotojas, gimęs 1986 metais,  ir „VW Golf“ keleivis, gimęs 2018 metais. Jie paguldyti į ligoninę.

Mažeikių rajone vagys nuvarė neužrakintus automobilius

policMažeikių rajone pastarosiomis dienomis pavogti trys automobiliai, trečiadienį pranešė Šiaulių apskrities policija.

Pasak pranešimo, vagystės įvykdytos lapkričio 10-osios naktį, Mažeikių rajono Plinkšių kaime.

Vieną vagystę nuotoliu valdomomis vaizdo kameromis po vidurnakčio pastebėjo kaimo gyventojas, kuris nuomojamame sandėlyje laiko įvairią žemės ūkio techniką. Vaizdo kameros įrašuose jis pareigūnams pasakojo išvydęs aplink sandėlį vaikščiojantį žmogų, kuris, pasišviesdamas žibintuvėliu, apžiūrinėjo čia stovintį traktorių.

Lapkričio 1-ąją užfiksuotos 57 avarijos, sužalota 11 žmonių

polic1111Lapkričio 1-ąją šalyje policija užfiksavo 57 eismo įvykius, devyniuose iš jų sužaloti žmonės.

Kaip ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas, avarijose nukentėjo 11 žmonių, iš jų vienas nepilnametis. 

Penkios avarijos užfiksuotos transporto priemonėms užvažiavus ant pėsčiojo.

Ugniagesiai 72 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtusių medžių

medziuPastarąją parą Lietuvoje ugniagesiai mažiausiai 72 kartus vyko šalinti ant važiuojamosios kelio dalies ir kitų vietų nuvirtusių medžių.

Nuo antradienio 6 valandos ryto iki trečiadienio 6 valandos ryto buvo gauti 23 pranešimai apie nuvirtusius medžius ant važiuojamosios kelio dalies, o trečiadienį nuo 6 iki 9 valandos buvo gauti dar 49 pranešimai.

Vilniaus rajone į kelią įšokusi stirna sukėlė masinę avariją

masineVilniaus rajone antradienio vakarą į kelią įšokusi stirna sukėlė masinę avariją – susidūrė kelios mašinos, nukentėjo vienas žmogus.

Kaip pranešė policija, apie 20.33 val., Buivydžių seniūnijoje, Naujakiemio kaime, Lavoriškių gatvėje, 43 metų vyro vairuojamas automobilis „VW Transporter“ partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį įšokusią stirną.

90 proc. Lietuvos gyventojų susiduria su finansiniais sukčiais

sukciaisSu įvairiais sukčiais susiduria daugiau nei 90 proc. Lietuvos gyventojų, nemaža dalis jų atpažįsta ir populiariausias finansinio sukčiavimo apraiškas, rodo Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centro užsakymu atlikta reprezentatyvi apklausa. 

Anot centro direktorės Eglės Lukošienės, Lietuvos gyventojai vis labiau geba atpažinti sukčius.

Vilniuje kilo gaisras atliekų rūšiavimo įmonėje „Ecoservice“

gaisrasvilniujeVilniuje Gariūnų gatvėje kilo gaisras atliekų rūšiavimo įmonėje „Ecoservice“, pranešė Bendrasis pagalbos centras (BPC).

Apie gaisrą buvo pranešta šeštadienį 10.22 val., į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistas BNS informavo, kad užsidegus šiukšlėms gaisras išplito ir užsiliepsnojo dar du sandėliai, gaisrą gesina dešimt autocisternų.

„Viskas buvo raudona“: NATO susitikimo metu fiksuota dešimtys kibernetinių atakų

atakosNATO viršūnių susitikimo metu fiksuota dešimtys įvairių informacinių ir kibernetinių atakų, sako prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais.

„Patyrėme dešimtis, jei ne šimtus atakų viso viršūnių susitikimo ir prieš pat susitikimą metu, (...) beveik su visomis be išimties buvo susitvarkyta“, – žurnalistams Seime ketvirtadienį sakė Kęstutis Budrys.

Molėtų rajone susidūrė krovininis ir du lengvieji automobiliai, žuvo vieno jų vairuotoja

zvake65Molėtų rajone Dubingių seniūnijoje penktadienį vakare susidūrė krovininis ir du lengvieji automobiliai, žuvo vieno jų vairuotoja.

Kaip pranešė policija, eismo nelaimė įvyko 16 val. 30 min. kelyje Utena-Vilnius ties Kreiviškių kaimu.

Per eismo įvykį žuvo 1969 metais gimusi lengvojo automobilio vairuotoja bei sužalotos kito lengvojo automobilio keleivės, gimusios 1993 ir 2006 metais. Jos dėl sužalojimų vežamos į Vilniaus ligoninę.

Baltijos jūroje išgelbėti iš kelto iškritęs vaikas ir paskui jį šokusi motina

keltas1Iš Baltijos jūros ketvirtadienį buvo ištraukta moteris su vaiku, pranešė Švedijos gelbėjimo tarnybos.

Gelbėjimo operacija buvo pradėta po to, kai mažametis, kuriam, remiantis Švedijos žiniasklaidos pranešimais, yra septyneri, iškrito iš kelto, o motina šoko iš paskos.

Iš Gdynės Lenkijoje į Karlskruną Švedijoje plaukiantis laivas „Stena Spirit“ įvykus incidentui informavo gelbėjimo tarnybas.

Smūgis tarptautiniam nesąžiningam kriminaliniam verslui – sutriuškinta grupuotė, klastojusi prekių tinkamumo vartoti galiojimo terminus

pasenesmaistasPo Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų atlikto neviešo tyrimo, išaiškinta, gerai organizuota 29 asmenų grupė, tarptautiniu mastu vykdžiusi nesąžiningą kriminalinį verslą didmeninėje bei mažmeninėje prekyboje Lietuvos Respublikos vidaus rinkoje. Identifikuotas nusikalstamas darinys bandė nusikalstamais veiksmais, klastojant produkcijos galiojimų terminus, išvengiant mokesčių, sukčiaujant, integruotis į legalų maisto prekių prekybos legalizacijos tinklą, kas iš esmės darė tokios komercinės veiklos vykdymą – nusikaltimu ir pavojingu žmogaus sveikatai.

Iki gyvos galvos kalintis „tulpinis“ atgailauja dėl nužudymų, bet bausmė nesušvelnėjo

stt2Už buvusio „Mažeikių naftos“ vadovo Gedemino Kiesaus, jo sūnaus Valdo ir vairuotojo Alfonso Galmino, Panevėžio teisėsaugos pareigūnų nužudymus ir kitus itin sunkius nusikaltimus iki gyvos galvos įkalintam Panevėžio „tulpinių“ gaujos nariui Audriui Andrušaičiui vėl nepavyko sulaukti švelnesnės bausmės.

Kauno apygardos teismas šią savaitę netenkino Pravieniškių 2-ojo kalėjimo teikimo dėl 55 metų A. Andrušaičiui paskirtos laisvės atėmimo bausmės iki gyvos galvos pakeitimo į terminuotą laisvės atėmimo bausmę.

Motociklas ant vieno rato važiavo 151 km/val. greičiu

keliai654Klaipėdoje motociklas ant vieno rato važiavo 151 km/val. greičiu, nustatė nežymėtu automobiliu patruliavę policininkai.

Šeštadienio vakarą, apie 19.37 val., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, dirbdami specialiais policijos ženklais nepaženklintu automobiliu, Kairių gatvėje užfiksavo išskirtinį greičio viršijimo atvejį – 33 metų motociklininkas važiavo ant vieno rato ir skriejo 151 km/val. greičiu. Leistinas greitis toje vietoje yra ne daugiau kaip 50 km/val.

Trims Šiaulių apskrities gydytojams ir 12 pacientų pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo

gydTrims Šiaulių apskrities gydymo įstaigų gydytojams ir 12 pacientų pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atliekamame ikiteisminiame tyrime, tarp įtariamųjų – du medikais dirbantys dabar jau buvę Radviliškio rajono tarybos nariai.

Tarp įtariamųjų – buvęs Radviliškio rajono tarybos narys, konservatorių frakcijos atstovas, gydytojas Arvydas Budrikas bei socialdemokratų partijos atstovė, rajono tarybos narė gydytoja Vida Janulaitienė, BNS patvirtino STT atstovė spaudai Julija Gorovniovaitė. Jiems pareikšti įtarimai dėl galimai priimtų kyšių.

Abu įtariamieji iš tarybos bei partijų gretų pareiškus įtarimus, anot Radviliškio rajono mero Vytauto Simelio, pasitraukė. 

Ant durų kabanti spyna slėpė žiaurų nusikaltimą

poli555Nuo sausio 11-osios dienos nutrūkęs ryšys su su Mažeikių rajone, Auksūdžio k., gyvenančiu 67-nerių metų tėvu, sukėlė nerimą Mažeikiuose gyvenantiems jo vaikams. Paskutinį kartą jis su dukra bendravo sausio 1-ąją, sveikindamas ją su Naujaisiais metais, o sūnus su tėvu matėsi sausio 7-ąją, kai šis buvo atvažiavęs jo aplankyti. Tačiau po keturių dienų tėvas tapo nepasiekiamas – vienas jo telefonas buvo išjungtas, kitu jis neatsiliepė.

Pasvalio rajone sprogo dujotiekis: tikimasi atstatyti per parą

dujotiekisPenktadienio vakarą įvykusį dujotiekio sprogimą Pasvalio rajone greičiausiai lėmė techninės priežastys, jas galutinai ketinama nustatyti per kelias dienas, sako Lietuvos gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorės „Amber Grid“ vadovas Nemunas Biknius.

„Šiuo metu mūsų darbuotojai yra vietoje, kuriems priskirta dirbti su situacija, yra atvykę ir rangovo atstovai, kurie, institucijoms leidus, vykdys atstatymo darbus. Iš pirminės apžiūros matosi, kad gali būti tiesiog trūkusi siūlė“, – BNS šeštadienį sakė N. Biknius. Pasak jo, sprogimo pažeistą dujotiekį  tikimasi atkurti per parą.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode